تبلیغات
welcometomyweblog - اخبار wwe

اخبار wwe

دوشنبه 30 مرداد 1391 02:45 ب.ظ

نویسنده : علیرضا عطارپور


اخبار wwe

پنجشنبه 7 مرداد 1389  03:29 ب.ظ

نوع مطلب :اخبار کشتی کج2011 ،

 • خبر جالب: درخواست مبارزه جان سینا به راک در راسل منیا 28 و قبولی درخواستش توسط د راک آیا راک از جان سینا می برد یا می بازد؟

  جان سینا توانست با دیسکوالی فیکیشن از د میز ببرد
  شرح مسابقه:مسابقه جالبی بود د میز مبارزه ی جالب کرد او مومنتوم را در دست داشت و جان سینا رو کتک میزد و بعد یک  اسکال کراشینگ به جان سینا زد و کاور کرد ولی موفق نشد پینش کنه و میز جان سینا رو بلند کرد ولی جان سینا یه اتیتیود ادجاسمنت به میز زد و سریع کاور کرد ولی موفق نشد پینش کنه باز هم بازی ادامه داشت و جان سینا یه اس تی اف به د میز زد ولی الکس رایلی روکی میز موفق شد حواس داورو پرت کنه ولی د میز تسلیم شد جان سینا ولش کرد دستشو برد بالا ولی دید داور ندیده رفت الکس رایلی بزنه اونجا د میز رفت کمربند wwe champion رو برداشت و یه ضربه ی محکم به جان سینا زد اون کمربند گذاشت زیرش و پرید جان سینا رو کاور کرد و موفق شد پینش کنه تم میز پخش شد کمربند قایم کرده بود الکس رایلی اومد و دست میز گرفت برد بالا یه هو کمربند پرت شد وسط رینگ داور دید و دیسکالی فیکیشن اعلام کرد وکمربند دست جان سینا باقی موند در همون حال سینا پا شد به هر کدوم 2 کلوز لاین زد یکی یکی بهشون اتیتیود ادجاستمنت زد تمش به صدا در اومد.
  CM PUNK توانست گروه نکسس را منحل کند وخود گروهی به نام NEW NEXUS بوجود آورد و wade barret هم گروهی به نام CORRE درست کرد وبر علیه  cm punk  برخاست.


  جان سینا به د كور می پیوندد؟

  .

  خبر ویژه: تم ورودی تریپل اچ بالاخره عوض شد.

  قهرمان رویال رامبل 2011 Alberto De lrio


  اتفاق جالب رویال رامبل2011
دبلیودبلیوای قبل از رویال رامبل 40 نفره ی امسال(2011) اعلام کرده بود که سوپراستار ها هر 90 ثانیه وارد رینگ خواهند شد.اما اینطور که بررسی ها نشان می دهند زمان ورود استار ها متغیر بوده،به طوری هورنسواگل پس از 2 دقیقه و 22 ثانیه وارد شد ولی زک رایدر پس از 1 دقیقه و 20 ثانیه آمد.البته در رویال رامبل های دیگر هم شاهد این اتفاقات بودیم.
 • تریپل اچ و مسابقه ای بزرگ
مسابقه ی 8 نفره ی تگ تیم بین تریپل اچ ، رندی ارتن، ادج و جان سینا برابر وید برت ، دمیز ، آلبرتو دل ریو و سی ام پانک برای راء بیست و هشتم مارس در شیکاگو تبلیغ شده است.
 • آپدیت ادج و زیگلر
مسابقه ی بین قهرمان کنونی سنگین وزن ادج برابر  دالف زیگلر برای تایتل سنگین وزن در اسمک داون یازدهم فوریه برگزار خواهد شد. جالبه بدونید ویکی گررو داور مخصوص این مسابقه خواهد بود.
 • توییت جالب کوین نش
کوین نش در آخرین پیغام های خودش در توییتر نوشته که میخواد با شخصیت دیزل بازنشسته بشه.او همچنین با تمجید از وینس مک مهن گفته که وینس کسی هست که او رو باور کرده و به یک ستاره تبدیل کرده و بدون وینس هیچ دیزلی وجود نداشت.


 • بوکرتی در اسمکدان

درتپینگ اسمکدان این هفته که بامداد امروز به وقت تهران برگزار شد ، اعلام شد که بوکرتی از این پس به عنوان گزارشگر در شوی اسمکدان حضور خواهد داشت .

 • آپدیت الیمینیشن چمبر 2011

تا به الان برای پی پی وی الیمینیشن چمبر 2011 مسابقات زیر اعلام شده اند :

Jerry Lawler vs The Miz ( WWE Championship )

Randy Orton vs John Cena vs CM Punk vs John Morrison vs R-Truth vs Sheamus ( Raw Elimination Chamber #1 Contenders for WWE Championship )

Kane vs Rey Mysterio vs Wade Barret vs Drew McIntyre vs Edge vs ??? ( SD Elimination Chamber for WHC )

 • مین ایونت اسمکدان هفته بعد

در مین ایونت اسمکدان این هفته که در آن اج و کلی کلی در برابر دالف زیگلر و لی کول در یک بازی میکسد تگ قرار گرفتند پس از اینکه کلی کلی به همراه اج پیروز مسابقه شدند ، ویکی گررو کلی کلی را اخراج کرد و برای مین ایونت هفته بعد بازی اج در برابر دالف زیگلر بر سر کمربند سنگین وزن را مشخص کرد و داور مخصوص این بازی را نیز خودش ( ویکی ) اعلام کرد .

 • پوستر الیمینیشن چمبر 2011

پوستر الیمینیشن چمبر 2011 که در آن عکس اج به چشم میخورد را میتوانید اینجا مشاهده کنید .

 • وضعیت تریپل اچ

کمپانی تریپل اچ را برای بازی مین ایونت راء قبل از رسلمنیا 27 تبلیغ کرده است . در این شوی راء که در روز 28 مارچ در شهر شیکاگو برگزار خواهد شد ، تریپل اچ به همراه رندی اورتن و جان سینا و اج به مصاف سی ام پانک و وید برت و آلبرتو دل ریو و دمیز در یک بازی تگ تیم 8 نفره خواهد رفت .

 • وضعیت آندرتیکر

شایعات زیادی مبنی بر اینکه کمپانی در روز 21 فوریه یک استار خود را به رینگ باز خواهد گرداند به گوش میخورد . همان طور که میدانید این روز به صورت 11-2-21 میباشد و با کم کردن 21 از 2 و کم کردن 1 از 1 عدد 0-19 به دست خواهد آمد که این عدد رکورد شکست ناپذیری آندرتیکر در رسلمنیا را نشان میدهد ( البته با پیروزی در رسلمنیا 27 رکورد شکست ناپذیری آندرتیکر به عدد 19 خواهد رسید ) حال باید ببینیم که آیا آندرتیکر در این تاریخ به رینگ باز میگردد یا خیر ؟ • مسابقات مشخص شده برای المنیشن چمبر
همونطور که میدونید پی پر ویو بعدی دبلیودبلیوای المنیشن چمبر خواهد بود.تا کنون دو مسابقه برای این رویداد در نظر گرفته شده:
1.قهرمان دبلیودبلیوای دمیز برای جری لاولر
2.المنیشن چمبر راء(قهرمان فرصت مسابقه برای کمربند دبلیودبلیوای در رسلمنیا را بدست خواهد آورد)
 • آینده ی دل ریو
قهرمان امسال رویال رامبل،آلبرتو دل ریو در راء دوشنبه شب این هفته اعلام کرده که در رسلمنیا برای کمربند سنگین وزن و در برابر ادج مسابقه خواهد داد.البته هنوز مشخص نیست که تا آن زمان ادج همچنان قهرمان باقی خواهد ماند با خیر.
 • مسابقه ی بزرگ راء این هفته

در راء دوشنبه شب این هفته قهرمان دبلیودبلیوای دمیز در یک مسابقه ی قهرمان برابر قهرمان به مصاف دارنده ی کمربند سنگین وزن ادج رفت.نتایج راء به زودی در سایت قرار خواهد گرفت.

 • مصدومیت ریک فلیر

ریک فلیر،استار تی ان ای در مسابقه ای که شنبه ی این هفته با داگلس ویلیامز داشت دچار مصدومیت شد و به نظر می رسد مدتی از میادین کشتی به دور باشد.

 • آپدیت کوین نش و بوکرتی

گفته میشه بوکرتی دیگر به تی ان ای نخواهد پیوست.اما زمزمه هایی مبنی بر بازگشت دوباره ی کوین نش به تی ان ای و امضای قرارداد جدیدی توسط او شنیده میشه که به نظر میرسه این امر تحقق پیدا کنه.

 • آپدیت آوسم کانگ

گفته میشه دیوای قدرتمند دبلیودبلیوای آوسم کانگ در بک استیج پی پر ویو رویال رامبل حضور داشته و به زودی کارش رو در کمپانی آغاز خواهد کرد.


 • برنده رویال رامبل

در مسابقه 40 نفره ای که صبح امروز برگزار شد در کمال ناباوری آلبرتو دل ریو استار جوان و با استعداد برند اسمکدان برنده این مسابقه شد و جواز بازی قهرمانی در مین ایونت رسلمنیا 27 را بدست آورد . حال باید ببینیم با برنده شدن دل ریو چه اتفاقاتی در کمپانی تا رسلمنیا 27 خواهد افتاد .

 • سورپرایزهای رویال رامبل

در پی پی وی رویال رامبل که امروز صبح به وقت تهران انجام شد سوپراستاران بزرگی همچون دیزل و بوکرتی به کمپانی بازگشتند . بوکرتی نفر 21 ام وارد شد و نتوانست استاری را حذف کند وتوسط عضو جدید گروه نکسس میسن راین حذف شد . دیزل نیز نفر 32 ام وارد شد و او نیز نتوانست کسی را حذف کند و توسط رهبر گروه د کور وید برت حذف شد . حال باید دید که این دو استار با کمپانی قراردادی بسته اند یا نه ؟ زیرا این طور که در خبرها آمده کمپانی گفته که  در ماندی نایت راء امشب هیچ کدام از این دو استار حضور ندارند .

 • بازگشت گریت کالی

گریت کالی استار برند راء که مدتی در بند مصدومیت بود دیشب در بازی رویال رامبل 40 نفره به رینگ بازگشت . باید ببینیم که کمپانی برای او چه استوری لاینی در نظر خواهد گرفت .

 • پیام کوین نش

کوین نش که با نام داخل رینگ دیزل دیشب در مسابقه رویال رامبل 40 نفره بازگشت در پیامی در توییتر شخصی خود گفت " بهترین شب کریر رسلینگ من بود . این خیلی خوب بود که به خانوادخ دبلیو دبلیو ای بازگشتم . از مردم بوستون که باعث شدند من خیلی خوشحال شوم متشکرم "

 • پیام کریس جریکو

کریس چریکو استار برند راء که مدتی است در مصدومیت به سر می برد نیز در توییتر شخصی خودش گفت " خیلی خوب بود که دیدم دیزل برگشت . این ایده قشنگی بود که دیزل رو به عنوان سورپرایز استفاده کردند " • مسابقات مشخص شده برای رویال رامبل امشب
همونطور که میدونید اولین پی پر ویو دبلیودبلیوای در سال 2011 یعنی رویال رامبل امشب برگزار خواهد.مسابقات تعیین شده برای این ایونت رو میتونید مشاهده کنید.
-رندی ارتن برابر دمیز   (قهرمانی دبلیودبلیوای)
-دالف زیگلر برابر ادج    (قهرمانی سنگین وزن)
-لی کول برابر ناتالیا      (قهرمانی دیواز)
-رویال رامبل 40 نفره

نام هایی که تا کنون برای رویال رامبل به طور رسمی اعلام شده اند عبارت اند از:
آلبرتودل ریو ، بیگ شو ،کریس مسترز،سی ام پانک،دنیل برایان،درن یانگ،دیوید هارت اسمیث،دیوید اوتانگا،درو مک اینتایر،ازیگیل جکسون،هیث اسلتر،هاسکی هریس،جک سواگر،جان سینا،جان موریسون،جی تی جی،جاستین گابریل،کین،کوفی کینگستون،مارک هنری،میسون رین،مایکل مک گیلیکاتی،پریمو،آرتروث،ری مستریو،سانتینو مارلا،شیمس،تد دیبیاسی،تایسون کید،ولادیمیر کازلاو،وید برت،ویلیام ریگال،یوشی تاتسو و زک رایدر.
 • شایعه های رویال رامبل
تا کنون نام هایی که حضور اونها در رویال رامبل شایعه شده عبارت اند از:کریسچن،ایون بورن،کوین نش،بوکرتی،جیم داگن و تریپل اچ.همچنین به نظر میرسه دبلیودبلیوای یک مسابقه برای کمربند های تگ تیم هم به پی پر ویو اضافه کنه.
 • تی ان ای در لندن

تی ان ای این هفته به لندن سفر کرده تا در اوجا شو برگزار کنه.دیشب در ایونتی که برگزار شد این مسابقه ها انجام شدند:
-مستر اندرسون برابرجف هاردی
-بیر مانی برابر موتور سیتی ماشین گانز
-ریک فلیر برابر داگلس ویلیامز
-راب ون دم برابر مت هاردی
-جف جرت برابر تامی مس
نتایج این ایونت به زودی در سایت قرار خواهد گرفت.


 • آپدیت رویال رامبل
طبق آخرین خبر ها نام کودی رودز از لیست 40 نفره ی رویال رامبل خارج شده.بیگشو،کریس مسترز،جی تی جی،کین ،کوفی کینگستون،سانتینو مارلا و ولادیمیر کازلاو هم به لیست اضافه شده اند.با این شرایط هم اکنون 34 شرکت کننده از 40 شرکت کننده ی رویال رامبل مشخص هستند.البته به نظر نمیرسه کمپانی نام همه ی شرکت کننده ها رو فاش کنه و چند نفری به عنوان سورپرایز شب برگزاری معلوم خواهند شد.جالبه بدونید یکی از سورپرایز هایی که برای رویال رامبل گمانه رنی می شوند حضور کوین نش هست که از سال 2003 در شو های دبلیودبلیوای ظاهر نشده.
 • ریتینگ تی ان ای ایمپکت
تی ان ای ایمپکت هفته ی گذشته به تاریخ بیست و هفتم ژانویه با 1.9 میلیون بیننده ریتینگ 1.28 رو بدست آورد.همونطور که شاهد هستیم ایمپکت در این هفته ها ریتینگ های خوبی رو بدست می آورد و این نشانه ی گرایش روز افزون بینندگان به شو های این کمپانی هست.
 • مصاحبه باب ارتن درمورد پسرش رندی
هال آف فیمر دبلیودبلیوای ، باب ارتن این هفته در مصاحبه با اسکریپزنیوز در مورد پسرش رندی ارتن این اظهارات رو داشته:"او کشتی گرفتن رو در 9 سالگی آغاز کرد و کریر آماتور خیلی خوبی داشت.او به کالج رفت اما نمیدونست چه کار باید کنه،بنابراین تصمیم گرفت به تکاوران بپیونده،اما اون هم موفقیت آمیز نبود...پس ما اون رو به دبلیودبلیوای برای کشتی گرفتن ارجاع دادیم"


نظر یادتون نره!


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -